10653.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Ugri Kató jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 17×28 cm