10585.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Würtz Ádám (1927-1994): Akt, rézkarc, papír, jelzett, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 16×9,5 cm