Stich

Zahl der Lose: 34

10843.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Rudolf Alt (1812-1905)-Franz Xaver Sandmann (1805-1856): Rudas fürdő Budán. Das Bruckbad in Ofen. Rudolf Alt rajza alapján kőre rajzolt Xaver Sandmann, litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 12x18,5 cm
10844.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
XIX. sz. ismeretlen japán művész munkája: Alak kalligráfiával. Fametszet, papír. Üvegezett fakeretben. 22×16 cm
10845.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
10846.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Yoshimura Shuzan japán művész 1750 körüli könyv illusztráció. Lovasok. Fametszet, papír. Üvegezett fakeretben. 20,5×15 cm
10847.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
10848.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Régi japán fametszet XIX sz. közepe-vége, modern kartonra kasírozva, felületi sérülésekkel, sérült fakeretben, 73×50 cm
10849.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1780 Mária Radna (Radna, Erdély, Románia) kegyelmes Szűzanya nagy rézmetszetű szentkép jelz : Franz G. Aug. in Ratna. Szélén kisebb sérülésekkel. Feltekerve. 31x43, 44x53 cm
10850.

Rufpreis:
8 000 HUF
Doby Jenő (1834-1907): Kossuth Lajos arcképe. Metszet, papír. Jelzett a metszeten. Papírra ragasztva. 27x19 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10851.

Rufpreis:
6 000 HUF
Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Budavár visszavétele 1686-ban. Színes nyomat, papír. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Könyves Kálmán Rt. címkéjével. Dekoratív, korabeli, sérült fakeretben. 53x99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10852.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1867 a Koronázási alkalmából termesztményi ajándokok átnyújtása ebéd Ferenc József Királyi palota nagy méretű rotációs fametszet 45x32 cm
10853.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
1867 a Koronázási ebéd Ferenc József és Erzsébet királynő részévételével nagy méretű rotációs fametszet 45x32 cm
10854.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF