Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: II. Rákóczi Ferenc elfogatása Nagysáros várában. Színes nyomat, papír. XX. sz. eleje. Kissé foltos. Dekoratív, sérültt fakeretben. 61x74 cm