10858.
450. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 800 HUF
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: Kilátás a Várkapuból Budán. Blick durchs Burgthor in Ofen, Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, foltos, 23x16 cm