10849. 450. Gelaufene Fernauktion Stich
20 000 HUF
0 HUF
Régi japán fametszet XIX sz. közepe-vége, modern kartonra kasírozva, felületi sérülésekkel, sérült fakeretben, 73×50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras