10874.
450. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 400 HUF
9,02 EUR, 9,71 USD
cca 1870 Divatillusztráció a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 33x23,5 cm. Üvegezett fakeretben.