10875.
450. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 600 HUF
12,20 EUR, 13,14 USD
cca 1870 Divatillusztráció női fejdíszekről a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 31x23 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.