cca 1840-1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Esztergom Párkány felől. / Gran von Parkany aus. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Darmstadt, G[ustav] G[eorg] Lange nyomása és kiadása. 17,5x12,5 cm
cca 1840-1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Nagymaros látképe a Dunakanyarral és a visegrádi várral. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Darmstadt, G[ustav] G[eorg] Lange nyomása és kiadása. 17,5x12,5 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: Kilátás a Várkapuból Budán. Blick durchs Burgthor in Ofen, Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, foltos, 23x16 cm
cca 1880-1890 A Magyar bazár divatképe. Színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29×20 cm
Victoria, angol királyi hercegnő portréja. Akvarellel színezett acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 17x12,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.