12010.
450. Gelaufene Fernauktion
Antik
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
3 db kézzel festett selyem kép: Virágot szedő pár. Kutya. jelzett. 24x19 cm, 17x19 cm Dekoratív üvegezett keretben