Antik Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2988752
12009
450
Antique
Réz kínáló tál lábas. D: 31 cm gazdag díszítéssel
2989549
12010
450
3400
Antique
3 db kézzel festett selyem kép: Virágot szedő pár. Kutya. jelzett. 24x19 cm, 17x19 cm Dekoratív üvegezett keretben
2992602
12011
450
Antique
Jáde dobozka, ékszertartó, d: 8 cm
2989032
12012
450
Antique
Iparművész tálca. Címkével jelzett, réz d: 31 cm
2989275
12013
450
Antique
Bőr pipere bőrönd tartozékokkal 12x24 cm
2993466
12014
450
30000
Antique
Thangka Aveloki Teshvara Kína XX. sz első fele. Festett vászon 49x91 cm Hátul foltos, kopott 2993493
12015
450
Antique
Thangka Geszer Kán ábrázolással Monggólia XX. sz közepe. Nyomat vásznon 75x90 cm
2990030
12016
450
Antique
Réz kottatartó, kopott, 20x16 cm
2994096
12017
450
Antique
Alpakka gyertyatartó monogrammal 24 cm 2988699
12018
450
Antique
5 db Porschinger Glass Frauenau Brilliant likőrös pohár. Jelzett 14 cm cca 1950
2988696
12019
450
Antique
Tibeti fali dísz. Kézzel írt feliratokkal. Bambusz, fa. rajta kínai érme 25x40 cm 2994511
12020
450
Antique
2 db kovácsoltvas gyertyatartó párban 69 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF