https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 249
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2824853
11973
450
0
2800
Antique
Andere Sammelgebiete
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824863
11974
450
0
1200
Antique
Andere Sammelgebiete
Keleti réz tálka, kopásokkal, d: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824858
11975
450
0
2800
Antique
Andere Sammelgebiete
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824862
11976
450
0
1800
Antique
Andere Sammelgebiete
Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824855
11977
450
0
2000
Antique
Andere Sammelgebiete
1977. 9. Malajziai tengeri játékok, Kuala Lumpur, ón tányér, karcokkal, kopásokkal, d: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824852
11978
450
0
2800
Antique
Andere Sammelgebiete
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2769255
11979
450
0
6000
Antique
Andere Sammelgebiete
Lemezárugyár régi diavetítő, nem működik, kopásokkal, m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2967052
11980
450
0
9000
Antique
Andere Sammelgebiete
Pávás ón szelence. Plasztikus páva díszítéssel. Kulcsos zárral. (kulcs nélkül) 9x7,5x4 cm Belül piros szövet borítással
Das Lot is nicht erreichbar
2908754
11981
450
0
8000
Antique
Andere Sammelgebiete
Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2908748
11982
450
0
8000
Antique
Andere Sammelgebiete
Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Üvegezett fakeretben, 58×24 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2909028
11983
450
0
6000
Antique
Andere Sammelgebiete
Antik ezüstözött gyertyatartóból készült lámpa. Müködik 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2795407
11984
450
0
10000
Antique
Andere Sammelgebiete
Macskás, cicás öntöttvas, harang, csengő, antikolt, 2 csavar hiányzik, 34,5x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse