11981.
450. Gelaufene Fernauktion
Antik
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm.