Design - Mode Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994685
12399
450
100000
Design - fashion
Cartier Tank kvarc karóra, aranyozott ezüst (Ag) tokkal, köves koronával, bőr szíjjal, eredeti hibátlan állapotú dobozában, szép állapotban. Elemmel, működő, jó állapotban 23x25 mm 2994688
12400
450
44000
Design - fashion
Cartier aranyozott öngyújtó, eredeti dobozában, működik, szép állapotban, tanusítvánnyal h: 7 cm / Cartier lighter, fine condition
2994810
12401
450
22000
Design - fashion
Parker toll szett golyós és 14K arany (Au) hegyű töltőtoll, dobozában jelzett 2994816
12402
450
Design - fashion
Sapkadísz tűzaranyozott antik türkiz színű kövekkel 10 cm 2994821
12403
450
Design - fashion
Ezüstözött fém nyaklánc, nagy méretű keresztet formázó medállal kő és korall berakással 7x12 cm
2973275
12404
450
Design - fashion
Ezüstözött oroszlánfejes karperec d: 5,5 cm
2862893
12405
450
Design - fashion
Fleur de Santé design lánc szív alakú medállal, h: 45 cm
2862934
12406
450
Design - fashion
Virágos bizsu klipszes fülbevalópár, d: 4,5 cm
2862864
12407
450
Design - fashion
Divat női öv, aranyszínű fém, h: 100 cm
2976018
12408
450
Design - fashion
Borostyán bross, kis kopottsággal, h: 4,5 cm
2945986
12409
450
Design - fashion
2 db bross: Zománcozott, aranyozott fém. Gyászkittűző
2862907
12410
450
Design - fashion
Elefántfejes aranyszínű fém bross, 6,5x6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF