Dokument

Zahl der Lose: 185

1793 Buda, nyugta német nyelven, papírfelzettel
13239.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
1841 Bars vármegye hivatalos levele a Pesti Vakok Intézetének gyűjtött pénzről
13240.

Rufpreis:
1 400 HUF
1847 Szakolca, Tűzvész és árvízkárosultak megsegítése ügyében tartott tanácsülés nyomtatott körlevele, főszolgabíró és főjegyzői aláírásokkal. Szakolca sz. kir. város tanácsától Felsőbánya sz. kir. város tanácsának. Kék Holitsch bélyegzéssel, viaszpecséttel.
13241.

1847 Szakolca, Tűzvész és árvízkárosultak megsegítése ügyében tartott tanácsülés nyomtatott körlevele, főszolgabíró és főjegyzői aláírásokkal. Szakolca sz. kir. város tanácsától Felsőbánya sz. kir. város tanácsának. Kék "Holitsch" bélyegzéssel, viaszpecséttel.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1850 Magyaróvár, Aloys Koller zum Indianer fejléces számla
13242.

1850 Magyaróvár, Aloys Koller "zum Indianer" fejléces számla

Rufpreis:
4 000 HUF
1855 Kapnikbánya, Lengyel Zakariás vegyeskereskedésének munkáltatói igazolása gyakornok részére, 6 kr. szignettával, viaszpecséttel, hajtott, foltos, a széleken szakadással.
13243.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1855 Nagykőrös, Gál József kőrösi építő mester kérelme a helytartótanácshoz, 15 kr. okmánybélyeggel, hajtott, szakadt.
13244.

Rufpreis:
2 000 HUF
1863 Soproni dalárda, nagy méretű oklevél sérült 50x40 cm
13245.

Rufpreis:
6 000 HUF
13
1867 Kolozsvár (Klausenburg), német nyelvű fizetési űrlap, nyugtával, foltos, hajtott, a szélén szakadással.
13246.

Rufpreis:
1 600 HUF
1870 Csongrád megye első Alispányáról A Bem Szoborválasztány Elnöke Szabó János honvéd őrnagy úrnak, Marosvásárhely, boríték fedlapja, Holdm[ező]vásárhely bélyegzéssel.
13247.

1870 Csongrád megye első Alispányáról A "Bem" Szoborválasztány Elnöke Szabó János honvéd őrnagy úrnak, Marosvásárhely, boríték fedlapja, "Holdm[ező]vásárhely" bélyegzéssel.

Rufpreis:
1 000 HUF
1874 A budapesti kir. kereskedelmi és váltótörvényszékhez benyújtott kereset, 50kr okmánybélyeggel, sérüléssel
13248.

Rufpreis:
1 200 HUF
1876 Vác-Pest DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) fuvarlevél / DDSG bill of freight.
13249.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1880-1920 4 db DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) fuvarlevél / 4 pieces DDSG bills of freight
13250.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF