13273. 450. Gelaufene Fernauktion Dokument
800 HUF 2,16 EUR, 2,35 USD
0 HUF
1915-1916 Budapesti Korcsolyázó Egylet fényképes tagsági jegy, kopott, foltos, sérült képpel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb