Dokument Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2988237
13323
450
Documents
1931 Dr. Wander gyógyszer-és tápszergyár R.T. szállítójegyzék, nagyalakú
2988201
13324
450
Documents
1931 Pick Márk Szalámigyár, Szeged fejléces számla 2988256
13325
450
Documents
1931 Bp. VII., Szederit Parafaárúgyár R.T. fejléces számla
2988259
13326
450
Documents
1931 Bp. VII., Diana Ipari és Kereskedelmi R.T. fejléces számla 2988978
13327
450
Documents
1932 Sopron, Schneeberger Adolf Húsárúgyára fejléces számla 2988395
13328
450
Documents
1932 Bp., Brázay Kálmán Vegyészeti Gyár, Brázay-féle sósborszesz fejléces számla 2988658
13329
450
Documents
1932 Bp., Duna Keksz-Gyár R.T. fejléces számla 2633436
13330
450
Documents
1932 Eölvedi Gachal József (1889-1972) festőművész tagsági jegye Magyar Képzőművészek Országos Szövetsége, letéphető belépőjegy szelvényekkel
2988103
13331
450
Documents
1932 Koestlin L. és Társai Keksz-, Biszkvit- és Csokoládégyár, Győr dekoratív 3 oldalas /52 tételes/ fejléces számla 2991795
13332
450
Documents
1932-1976 Iskolai értesítők, ellenőrző- és leckekönyvek, össz. 12 db, vegyes állapotban 2988252
13333
450
Documents
1933 Mauthner Ödön Magtermelő és Magkereskedelmi R.T. fejléces számla 2988943
13334
450
Documents
1934 Móra Ferenc emlékbizottság elismerő, díszes oklevele Varsa József részére, aki a Móra Ferenc Hátrahagyott Művei megvásárlásával hozzájárult az író emlékművének költségéhez. Pálfy József (1874-1944), Szeged polgármestere és Szalay József (1870-1937), Szeged rendőrkapitánya, a Dugonics Társaság elnökének, Móra Ferenc barátjának autográf aláírásaival. Ofszet, papír. Lap széle kissé foltos és apró szakadással. 33x24,5 + Móra Ferenc portré, nyomat, papírra kasírozva, alatta Móra nyomtatott aláírásával. Lap széle sérült, foltos és apró szakadással 34,5x24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF