1946-1947 Magyar Demokratikus Ifjúsági Szövetség (MADISZ) tétel, 4 db: Ifjúság újság II. évf. 52. száma; A MADISZ programja; MADISZ vezető; propaganda plakát. Változó méretben és állapotban.
1947 Szövetkezés, a Magyar Kereskedelem- és Szövetkezetügyi Minisztérium hivatalos lapja, I. évf. 1. sz. (induló szám), 7 db (ugyanazon szám 7 példányban)
1948 Ortutay Gyula (1910-1978) vallás- és közoktatásügyi miniszter (1947-1950) arcképe, fotó után készült nyomat, lap alján díszes Kossuth-címeres felirattal a centenáriumi év emlékére 1848-1948, Magyar Állami Nyomda, üvegezett fakeretben, 43x33 cm
1948 Csonka János Gépgyára Rt. "Fürge" Mótoros kapálógép prospektusa, ezzel kapcsolatos levelezés és árajánlat, valamint az erre vonatkozó 3 db újságcikk