Drucksachen Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965638
16744
450
Printed Materials
2946729
16745
450
2200
Printed Materials
2994736
16746
450
Printed Materials
cca 1950-1960 Vegyes mozi jegy és nyomtatvány tétel
2987659
16747
450
Printed Materials
1952 Béke és Szabadság, olimpiai különszám (III. évf. 32. sz.), 1952. aug. 10., a címlapon Papp László olimpiai bajnok ökölvívó, fekete-fehér fotókkal.
2961819
16748
450
Printed Materials
1952-1956-1958 3 db régi meghívó, közte 1956-os Sportbál meghívójával.
2786202
16749
450
Printed Materials
1953 Sztálin halálára kiadott újságok és különkidasok, vegyes állapotban 8 db
2991412
16750
450
Printed Materials
1955-1956 Győr-Sopron Megyei Hírlap 14 db vegyes száma 2975376
16751
450
Printed Materials
1956 Forradalmi újságok (Népakarat, Magyar Nemzet, Népszabadság), össz. 7 db, közte Népszabadság I. évf. 1. sz. (induló szám). Vegyes állapotban. 2915512
16752
450
Printed Materials
1965 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
2896300
16753
450
Printed Materials
1956 ,,Nagy Imrében bizalmunk!", az Egyetemi Forradalmi Diákbizottság röplapja, jó állapotban, 21x14,5 cm 2751328
16754
450
Printed Materials
1956 össz. 3 db újság Szabad Nép okt. 21. és 23. lapszáma a forradalom előzményeivel valamint a Népszabadság nov. 20. lapszáma a közvetlen azt követő időszakból, szakadásokkal, sérülésekkel. 2994486
16755
450
Printed Materials
1956 Forradalmi röplapok, szórólapok, össz. 11 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF