1956 3 db 1956-os röplap: "Felhívás a magyar néphez! Megalakult a magyar forradalmi munkás-parasztkormány!" 1956. nov.4.; "Nyilt levél a magyar dolgozó néphez! Honfitársaink! Munkás és paraszt testvéreink!" 1956. nov. 4.; "A magyar néphez! A magyar katonákhoz és tisztekhez! A magyarországi szovjet csapatok parancsnoksága." Hajtottak, közte foltos.
1956 3 db forradalmi röplap (Keresztény Demokrata Néppárt, XIX. kerületi Nemzeti Bizottság, Kispesti Forradalmi Ifjúság Ideiglenes Bizottsága), vegyes állapotban
1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.
1956 Népszabadság I. évf. 1-4. számai (közte az induló szám), benne a forradalom meghatározó eseményeinek híreivel (az MSZMP megalakulása, a Kádár-kormány eskütétele, stb.), változó állapotban
1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ;
II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.;
IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.