Drucksachen Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2989817
16648
450
Printed Materials
cca 1910-1940 Prohászka Ottokár, Chernoch, Svoy, Glattfelder mise emlék szentképek 6 db 2966955
16649
450
Printed Materials
1911 Hölgyeket ábrázoló festményekről készült reprodukciók, 12 db színes nyomat, Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben (Bp., 1911, Pesti Napló) c. könyv műmellékletei, változó állapotban, lapméret: 30x22,5 cm 2975360
16650
450
Printed Materials
1912 Kis Ujság XXVI. évf. 190. sz., 1912. aug. 10., kissé foltos, sérült, 8 p.
2975357
16651
450
Printed Materials
1912 Kis Ujság XXVI. évf. 65. sz., 1912. márc. 16., a címlapon: "Merénylet az olasz királyi pár ellen - Az anarkista merénylő elfogatása", kissé sérült, foltos, 8 p.
2993923
16652
450
Printed Materials
1912 Lugos, leányiskola és kisdedóvó értesítője, 63p 2967685
16653
450
Printed Materials
2991531
16654
450
Printed Materials
1913 - 1916 Barlangkutatás. Évenként négyszer megjelenő folyóirat. Kiadja: a Magyarhoni Földtani Társulat Barlangkutató Szakosztálya. I-IV., teljes évfolyam. Lenhossék Mihály közreműködésével szerkeszti Kadic Ottokár. 2975368
16655
450
Printed Materials
1914 Kis Ujság XXVIII. évf. 149. sz., 1914. jún. 24., a lap alja sérült, 4 p.
2974460
16656
450
Printed Materials
1915 Budapesti Bazár LV. évf. 20. füzet, 1915. júl. 18., szerk.: Radnay Erna, fekete-fehér képekkel, szabásminta-melléklettel, sérült állapotban 2993763
16657
450
Printed Materials
cca 1916 I világháborús képek, az Érdekes Ujság fotópályázata 20 db nagy méretű kép 28x26 cm 2991541
16658
450
Printed Materials
1917-1938 Barlangkutatás. Barlangtani szakfolyóirat. Évenkint négyszer megjelenő szám. Kiadja: Ma Magyarhoni Földtani Társulat Barlangkutató Szakosztálya és a Magyar Barlangkutató Társulat. Szerk.: Kadic Ottokár részben Kormos Tivadar közreműködésével. V-XIV. kötetek. (V. köt. 1-4. (1 kettős számmal), VI-IX. köt. 1-4. füzetek (egyben), X-XIII. köt. 1-4. füzet (egyben), XIV-XV. köt. 1-4. füzet (egyben)) Teljes évfolyamok. + XVI. köt. 1. füzet. 2992673
16659
450
Printed Materials
1919 Tanácsköztársaság munkástanács röplap 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF