1926-29 össz. 4 Kincses Kalendáriom. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, sérült és részben hiányos gerinccel, részben kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval.
cca 1930-1940 Pataki-féle képes tanórarend, 2 db különböző (repülős, magyar népviseletek), kitöltetlen, 29,5x20 cm és 31,5x23 cm + 1938 Édes hazánk Magyarország, térkép- és munkafüzet borítója, hátoldalán Nagy-Magyarország térképpel, 24x16,5 cm