12791. 450. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
9 000 HUF 24,32 EUR, 26,47 USD
0 HUF
Kínai festett selyem kép, pillangós, üvegezett keretben, jelzett, 16x9cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras