Flohmarkt Zahl der Lose: 466
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994711
12554
450
Flea Market
Szarvasagancsból készült fogas 65 cm
2994570
12555
450
Flea Market
Nu pagagyi (No megálljcsak) filmgyűjtemény, 12 db, 8mm és super8, eredeti illusztrált kartontokban vagy műanyagdobozban 2994405
12556
450
Flea Market
2994403
12557
450
Flea Market
2017-2019 14M Lehel tér M - Kapostásmegyer, Megyeri út, metrópótló autóbusz BKK tábla, műanyag, sérült, 30x50 cm 2994389
12558
450
Flea Market
Régi fém vasaló, bakelit nyéllel, vezeték nélkül, 14x24 cm
2994384
12559
450
Flea Market
2994379
12560
450
Flea Market
Régi kaputelefon, működik, kopott.
2987925
12561
450
Flea Market
Kínai ékszeres szekrény, réz veretekkel és faragott jáde(?) berakásokkal, hiányokkal, pótlásokkal. Alján címkével jelzett, 31x20x15 cm 2987928
12562
450
Flea Market
Régi réz kétkaros mérleg, kopással
2988000
12563
450
Flea Market
Réz ágymelegítő, jelzett, horpadt, h: 28 cm 2988266
12564
450
Flea Market
Antik fa kottatartó, kopással, 52x32 cm
2988397
12565
450
Flea Market
Kisméretű szablya tartóján asztaldísz, h: 33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF