Foto Zahl der Lose: 472
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2586059
13982
450
Photo
1946 Pincér ügyességi verseny - Vendéglátó ipari munkások fotólap 9x14 cm
2586066
13983
450
Photo
1925 Pincér bál résztvevői fotólap 14x9 cm
2994161
13984
450
Photo
1908 Budafoki szőlészeti és borászati tanfolyam résztvevőinek csoportképe, nagyméretű fotó, Hollenzer és Okos budapesti fényképészek felvétele, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 38,5x23,5 cm (keret: 56x39,5 cm)
2994171
13985
450
Photo
1921 A kolozsvári református kollégiumban 1920-21. évben végzett ifjak baráti emléke, nagyméretű tablófotó kartonon, a Dunky fivérek kolozsvári műterméből, a karton széle kissé sérült, kissé foltos, 38x25 cm (teljes méret: 53,5x43,5 cm)
2994115
13986
450
Photo
1964 MÁV Tisztképző Intézet forgalmi kereskedelmi zárt tagozat tablófotó, sérült, 40x22,5 cm
2994780
13987
450
Photo
1887 Arad Családi portré fotó 20x28 cm
2994781
13988
450
Photo
1930 Beller Rezső báli fotó 24x16 cm
2994782
13989
450
Photo
cca 1900 Pár fotója nagy méretű, kartonon 24x29 cm 2994783
13990
450
Photo
cca 1900 Család fotója nagy méretű, kartonon 27x22 cm
2994784
13991
450
Photo
cca 1900 2 db túra fotó a Tátrából kartonon 25x20 cm
2993630
13992
450
Photo
cca 1970 Fecske cigaretta, reklámfotó, 18,5×24 cm 2962635
13993
450
Photo
cca 1900 Bolt belső tere, 2 db keményhátú fotó, 10×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF