Foto Zahl der Lose: 472
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2907915
14030
450
Photo
1939 Dr. Bajusz Györgyné Kossányi Edit és tanártársai nyilvános jogu magán leányliceuma 1938-39. évben végzett növendékei, tablófotó, kissé sérült kartonon, 23x16,5 cm
2907068
14031
450
Photo
cca 1970-1980 Úttörő csoportképek, osztályképek, 15 db fotó (részben a hátoldalon feliratozva), vegyes állapotban, 17x13 cm és 24x16 cm között
2947427
14032
450
Photo
cca 1990 MÁV és egyéb vasúti mozdonyok, 5 db színes fotó, 12,5x8,5 cm és 19x13,5 cm között
2938716
14033
450
Photo
1968 Kozma Mihály válogatott labdarúgó, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 18x12 cm
2938620
14034
450
Photo
1972 KGST államok népművészete a divatban - Bemutató a Divattervező vállalat mintatermében, 3 db sajtófotó, a hátoldalon jelzettek, az egyik részletesen feliratozva, 18x13 cm és 17x8,5 cm között
2938688
14035
450
Photo
1970 "Cukorzuhatag" a Szolnoki Cukorgyárban, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 17x6 cm
2938665
14036
450
Photo
1970 Az Ódry Árpád Művészotthon 20 éves jubileuma, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 13x13 cm
2938661
14037
450
Photo
1977 "Felszabadulási emléktúra a vöröskősziklai emlékműhöz", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12,5 cm
2938658
14038
450
Photo
1975 "Harmincévesek - Domokos Attila gépkocsi előadó", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12 cm
2939427
14039
450
Photo
1970 "Vegyipari Gépgyárban palackmosógépek készülnek exportra", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
2938693
14040
450
Photo
1972 "Mawren Guy, mint Aida", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 15x10 cm
2938854
14041
450
Photo
1970 Magyar parlamenti delegáció utazik Varsóba, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF