Foto Zahl der Lose: 472
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938970
14042
450
Photo
cca 1970 Úttörők, 2 db jelzés nélküli sajtófotó, 18x13 cm
2938633
14043
450
Photo
1966 Sváb bál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, saroktöréssel, 14,5x13 cm 2938630
14044
450
Photo
1968 "Radocska néni", 5 db sajtófotó, a hátoldalon jelzettek, feliratozva, ragasztónyomokkal, 18x13 cm és 14x5 cm között
2939423
14045
450
Photo
1962 Hámori Erzsébet: ellenállás-hőmérő, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kis felületi sérüléssel, 14x9 cm
2939017
14046
450
Photo
1970 Bp., XIV. ker., Ungvár utcai óvodások úszni tanulnak, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 13x8,5 cm
2993814
14047
450
Photo
1972-1981 Bp., szocialista ünnepségek a Felvonulási téren (Ötvenhatosok tere), 3 db színes + 2 db fekete-fehér fotó, 18x13 cm
2973010
14048
450
Photo
6 darab fotólap 1918 előttről, zömmel a királyi család tagjaival, néhol folttal, hajlással 2908978
14049
450
Photo
30 db állatokat ábrázoló, vegyes (régi és modern) fotó, 18x13 cm és 6x4 cm között
2692755
14050
450
Photo
5 db népviseletes (erdélyi) kislányt ábrázoló művészi fotó cca 1940 24x19 cm Kartonra kasírozva 2989787
14051
450
Photo
1875 Goethe Galerie fotó nyomatokat tartalmazó könyv rengeteg fénnyomattal. Aranyozott egészbőr kötésben 17x23 cm
2907081
14052
450
Photo
Egyházi, vallási témájú fotók, 10 db (közte régi és modern), vegyes méretben és állapotban
2928984
14053
450
4200
Photo
Cca 700 darab vegyes amatőr fotó, korban és állapotban változóak.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF