Foto Zahl der Lose: 472
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2854873
14066
450
900
Photo
cca 1960-1970 Istók János (1873-1972) szobrászművész, 6 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 24x18 cm és 12x8 cm körül 2983656
14067
450
Photo
Rácz Aladár cimbalomművész (1886-1958) otthonában 18x12 cm 2843963
14068
450
Photo
2993647
14069
450
Photo
Cserháti Zsuzsa (1948-2003) EMeRTon-díjas énekesnő portréja, sajtófotó, 23,5×18 cm 2993657
14070
450
Photo
Ruttkai Éva (1927-1986) Kossuth-díjas színésznő portréja, 2 db fotó, sérülésekkel, 30,5×23,5 cm 2843950
14071
450
Photo
Bilicsi Tivadar (1901-1981) színészről készült felvételek, 6 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + 4 db poztív
2914443
14072
450
Photo
Tasnády Fekete Mária (1911-2001), pecséttel jelzett 2 db fotó, szélén kisebb foltok, 30×24 cm
2914446
14073
450
Photo
2989672
14074
450
3800
Photo
cca 1960-1970 Magyar színésznők és színészek portréi, sajtófotók, 13 db, 13×18 cm 2987624
14075
450
Photo
Színészek színpadi jelenetekben, többe közt Szacsvay László, 10 db fotó, 8,5×11,5 és 18×11,5 cm közötti méretekben
2991703
14076
450
Photo
Magyar színészeket ábrázoló fotók és nyomatok, össz. 12 db, vegyes állapotban, 9x6 cm és 17x12 cm között
2947509
14077
450
Photo
cca 1960-1970 Magyar színészek, színésznők, 4 db színes diapozitív, 5x5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF