Andrees Allgemeiner Handatlas in 120 Kartenseiten und zwei Ergänzungskarten. Bielefeld und Leipzig, 1887, Velhagen&Klasing. Második kiadás. Átkötött vászonkötésben
Andrees neuer allgemeiner und Österreichisch- Ungarischer Handatlas. In 126 Haupt- und 131 Nebenkarten. Hrsg. Scobel, A. 2. kiad. Bécs, 1909, Verlag von Moritz Perles. Aranyozott, sérült kopott félbőr kötésben, gerinc nélkül
cca 1895 2 db vármegye térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Krassó-Szörény vármegye + Jász-N.-Szolnok vármegye térképe. Tervezte: Gönczy Pál. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, 30x23,5 cm körül
cca 1930 Mapa Województw: Krakowskiego, Kielickiego i Slaskiego / Lengyelország vajdaságainak térképe (Krakkói, Kielcei, Sziléziai), 1 : 1.000.000, néhány kis lapszéli szakadással, 38x38 cm
cca 1895 Kuty (Ukrajna) és környéke, katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, lapszéli sérülésekkel, kisebb foltokkal, 60x48 cm
cca 1898 Busk und Krasne (Ukrajna), katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kissé sérült, két szélén vágott, 49,5x47,5 cm
cca 1896 Drohobycz (Drohobych, Ukrajna) és környéke, katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kissé sérült, két szélén vágott, 49x47,5 cm