16117. 450. Gelaufene Fernauktion Militaria
18 000 HUF 47,75 EUR, 51,43 USD
0 HUF
cca 1900, Ferenc József arcképe. Színezett litográfia, üvegezett keretben, 42x32,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert