Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s

Zahl der Lose: 330

Various - Táncdal. Vinyl, LP, Compilation, Stereo. Qualiton - LPX 17 416. VG+ (borító ragasztása kissé laza egy helyen és néhány apró folttal)
16202.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Shri Anthony Dass, Zoltán Kocsis, Sándor Kiss, László Hortobágyi - Shri Anthony D?ss In Budapest. Vinyl, LP, Album, Hungaroton, Magyarország, 1983. Kihajtható inlettel. VG+ (borítón árcímkével és kopásnyomokkal)
16203.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Zorán - Tizenegy Dal. Vinyl, LP, Album, Stereo, Pepita, Magyarország, 1982. VG+ (borítón kopásnyomokkal)
16204.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Luis Alberto Del Parana ?i Forma?ia ,,Los Paraguayos (IV). Vinyl, LP, Album, Mono. Románia. jó állapotban
16205.

Luis Alberto Del Parana ?i Forma?ia ,,Los Paraguayos" (IV). Vinyl, LP, Album, Mono. Románia. jó állapotban

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Vas István, Gáti József, Avar István - Vas István versei. Vinyl, LP. Hungaroton. Magyarország, 1980. jó állapotban, hanglemezkezelési útmutatóval
16206.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Schubert, Suppé, I. Vincze - Hungarian State Symphony Orchestra, András Kórody, Németh Gyula - Rosemunde (Overture) / Poet And Peasant (Overture) / Movimento Sinfonico. Vinyl, LP. Qualiton. Magyarország, 1962. a lemez jó állapotban, a cimke laminálása sérült, a borító kissé kopottas
16207.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Solti Károly - Beautiful Hungary - Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország. Vinyl, LP, Album, Stereo. B. & F. Record Co., Inc. Egyesült Államok. enyhén karcos a lemez
16208.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Emil Gilels - Ludwig van Beethoven - Five Concertos For Piano And Orchestra - Concerto No 2 For Piano And Orchestra In B-flat Major, Op. 19. Vinyl, LP, Album, Stereo. ??????? - Melody, Melodia, Melodiya vagy Melodija. Szovjetunió, 1969. jó állapotban
16209.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
W.A. Mozart, Prague Chamber Orchestra (Without Conductor) - Symphony Haffner / Symphony Prague / German Dances. Vinyl, LP, Reissue. Supraphon. Csehszlovákia, 1979. jó állapotban
16210.

W.A. Mozart, Prague Chamber Orchestra (Without Conductor) - Symphony "Haffner" / Symphony "Prague" / German Dances. Vinyl, LP, Reissue. Supraphon. Csehszlovákia, 1979. jó állapotban

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Paganini, Sarasate - Itzhak Perlman ; Lawrence Foster, André Previn - Paganini: Violinkonzert / Violin Concerto / Sarasate: Carmen Fantasy ? Zigeunerweisen.  Vinyl, LP, Album, Remastered, Stereo. Hungaroton - EMI. Magyarország, 1987. jó állapotban
16211.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Peter Hofmann & London Symphony Orchestra - Monuments. Vinyl, LP, Album, Remastered. Hungaroton. Magyarország, 1988. jó állapotban
16212.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Prokofjew -  Vinyl, LP, 10, Mono. CTEPEO. Szovjetunió, 1961. jó állapotban
16213.

Prokofjew - Vinyl, LP, 10", Mono. CTEPEO. Szovjetunió, 1961. jó állapotban

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF