Shri Anthony Dass, Zoltán Kocsis, Sándor Kiss, László Hortobágyi - Shri Anthony D?ss In Budapest. Vinyl, LP, Album, Hungaroton, Magyarország, 1983. Kihajtható inlettel. VG+ (borítón árcímkével és kopásnyomokkal)
Schubert, Suppé, I. Vincze - Hungarian State Symphony Orchestra, András Kórody, Németh Gyula - Rosemunde (Overture) / Poet And Peasant (Overture) / Movimento Sinfonico.
Vinyl, LP. Qualiton. Magyarország, 1962. a lemez jó állapotban, a cimke laminálása sérült, a borító kissé kopottas
Solti Károly - Beautiful Hungary - Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország.
Vinyl, LP, Album, Stereo. B. & F. Record Co., Inc. Egyesült Államok. enyhén karcos a lemez
Emil Gilels - Ludwig van Beethoven - Five Concertos For Piano And Orchestra - Concerto No 2 For Piano And Orchestra In B-flat Major, Op. 19.
Vinyl, LP, Album, Stereo. ??????? - Melody, Melodia, Melodiya vagy Melodija. Szovjetunió, 1969. jó állapotban
Paganini, Sarasate - Itzhak Perlman ; Lawrence Foster, André Previn - Paganini: Violinkonzert / Violin Concerto / Sarasate: Carmen Fantasy ? Zigeunerweisen.
Vinyl, LP, Album, Remastered, Stereo. Hungaroton - EMI. Magyarország, 1987. jó állapotban