Rahmen Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2989058
13119
450
Frames
cca 1900 Bársony képkeret réz berakással. Külső méret 22x26 cm 2986117
13120
450
Frames
2 darab dekoratív antik képkeret, sérülésekkel, 34x28 cm, 38x32 cm 2909186
13121
450
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret, szövetképpel, belső méret: 41×31 cm
2935072
13122
450
4600
Frames
Dekoratív, régi, üvegezett, sérült képkeret, szövetképpel, belső méret: 44x53,5 cm
2994100
13123
450
2200
Frames
2 db Üveggyüngy fűzött fém képkeret 7,6x7,6 cm / 15x15 cm
2988622
13124
450
Frames
3 db 25x35 cm-es képméretű keret kisebb sérülésekkel
2991454
13125
450
Frames
Dekoratív fakeret, belső méret: 76x61,5 cm 2990066
13126
450
Frames
Szecessziós, antik, kissé sérült fakeret, csendélet nyomattal kartonon, jelzett a nyomaton, hátoldalán Könyves Kálmán Műkiadó 1910 köröli címkéjével, belső méret: 38,4×56,2 cm
2988773
13127
450
Frames
Dekoratív, üvegezett fakeret, csendélet szövet képpel, belső méret: 48,6x59 cm
2956480
13128
450
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret szövetképpel, belső méret: 40x55 cm 2956481
13129
450
Frames
Dekoratív fakeret vászonra készült nyomattal, belső méret: 35x56 cm
2953907
13130
450
Frames
Dekoratív fa képkeret, belső méret: 71x80,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF