Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2848666
12160
450
460000
Sculptures, statuettes, plaques
XIII. Leó pápa. Öntött, patinázott bronz. Korának megfelelő állapotban, 41x41x56 cm. Jelzett. Csak személyes átvétellel!!!
2964473
12161
450
65000
Nagy méretű antik bronz buddhista szobor, tűzzománcos díszítéssel, cca XIX. sz. vége, lezárt, felszentelt állapotban, kopással, jelzés nélkül, m: 43 cm 2964410
12162
450
Antik egyiptomi fáraó szobor, középen javított, kerámia, kopással, jelzés nélkül, m: 37 cm
2989292
12163
450
50000
L. Galli & Raffaello Vignali: Dante Alighieri bronz mellszobra. cca 1905. Az olasz testvérek budapesti szoboröntödéjében készültek a Millenniumi emlékmű szobrai is. 16x14 cm
2986081
12164
450
60000
Lantos Györgyi (1953-): A hullámokon. Bronz szobor, márvány talapzaton, melyre ragasztással is erősítve van. Jelzéssel, jó állapotban, m: 23,5 cm 2760874
12165
450
48000
2651669
12166
450
40000
2967033
12167
450
36000
Nencho Russev (1943-): Tánc. Bronz szobor alabástrom talapzaton, minimális kopottsággal, m: 19 cm 2749499
12168
450
38000
Jelzés nélkül: Trombitás puttó. Öntöttvas. h: 35 cm
2994583
12169
450
Bronz bogár figurák, részletgazdag szobrocskák 6, 11 cm 2926925
12170
450
14000
Kiss György (1852-1919) Nyáját védő pásztor. Festett gipsz, jelzett, sérült 33 cm 2824101
12171
450
42000
Pierre Félix Masseau (1869-1937): Ludwig van Beethoven német zeneszerző büsztje. Terrakotta. Jelzett, kopott, m: 43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF