12257.
450. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
60 000 HUF
159,15 EUR, 171,43 USD
Bécsi bronz szobor, Franz Xaver Bergmann, fácán, hidegen festett, jelzett, sorszámozott, egyik lába sérült, korának megfelelő kopásokkal, h: 16 cm, m. 12 cm / Wiener Bronze, Franz Xaver Bergmann, signed, numbered, one foot damaged