12246.
450. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
44 000 HUF
Fritz Kochendörfer (1871-1942): "Fiatal lány mellszobra". Alabástrom, márvány talapzaton, oldalán jelzett, München 1890 körül. Korának megfelelő kopásokkal, egy két apró lepattanással. m:24cm