12255.
450. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
95 000 HUF
251,99 EUR, 271,43 USD
Laczák Géza (1951-): Posztmodern kompozíció, fém, aranyozott fém, márvány talpon, hibátlan, jelzett, m: 41 cm