Spielzeuge Zahl der Lose: 105
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987397
13037
450
13000
Toys, board-games
Ertl 1966 Ferrari 275 GTB 4 1:18 makett, bontatlan díszdobozban, 33x15x15 cm 2993006
13038
450
Toys, board-games
Max Zapf baba, jelzéssel, kopással, m: 46 cm
2991880
13039
450
Toys, board-games
Jada Boss 429 + Burago Ferrari Testarossa, sérüléssel, kopással, h: 18-21 cm 2986091
13040
450
Toys, board-games
Antik domino szett, 5,5x2,5 cm, jó állapotban, fa dobozában 2990445
13041
450
Toys, board-games
Heubach Köppelsdorf - 320 - 6 porcelán fejű baba, porcelán és papírmasé végtaggal, ujján sérüléssel 65 cm 2990464
13042
450
Toys, board-games
3 db Max Zapf baba, jelzettek, 25 cm-ig + bababútorok
2990459
13043
450
Toys, board-games
Anne Geddes ausztrál baba, szőrme ruhában. Nagy méretű, jelzett 42 cm 2990450
13044
450
Toys, board-games
Famosa nagyméretű baba, jelzett, jó állapotban, 35 cm
2990449
13045
450
Toys, board-games
3 db Mattel Barbie baba jelzettek, jó állapotban. 30 cm
2990462
13046
450
Toys, board-games
4 db Anne Geddes ausztrál baba, különféle ruhákban. Jelzettek 22 cm-ig 2990917
13047
450
Toys, board-games
Kinder játék figura gyűjtemény Kb 160 db 2991850
13048
450
100000
Toys, board-games
Matchbox gyűjtemény: 39 db matchbox eredeti dobozában az 1970-es évekből. Mind jó állapotban, nagyrészt teljesen ép dobozzal. + 1 db üres doboz. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF