https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 138
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2754787
12261
450
0
700000
Watches
Andere Sammelgebiete
Arany (Au/18k) Chopard Classik ultra vékony karóra, mechanikus szerkezettel, jelzett, működik, zöld bőr szíjjal, római számlappal, d: 32mm
Das Lot is nicht erreichbar
2937001
12262
450
0
120000
Watches
Andere Sammelgebiete
Keretóra. Felesütős szerkezettel, fára festett jelenettel, tűzzománc számjegy betétekkel. Francia, XIX ..sz. Működik, kulccsal 62x55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2935247
12263
450
0
90000
Watches
Andere Sammelgebiete
cca 1860-1910 naptáras kandallóóra, "házmesteróra", kis sérüléssel és hiánnyal. Hibátlan, frissen szervizelt szerkezettel, kulccsal, 46x28x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2972175
12264
450
0
80000
Watches
Andere Sammelgebiete
Raymond Weil Automatic karóra, naptárkijelzős, szépen jár, bőr szíjjal, díszdobozban, d: 28 mm
Das Lot is nicht erreichbar
2797667
12265
450
0
95000
Watches
Andere Sammelgebiete
Glashütte GUB Spezimatic 26 Rubis Made in GDR mechanikus vintage férfi karóra 855433 goldplaque. Automata szerkezettel, működik, bőr szíjjal, baloldalon kis sérülés a tokon. d: 35 mm
Das Lot is nicht erreichbar
2953139
12266
450
0
3000
Watches
Andere Sammelgebiete
Citizen Elegance női karóra, kvarc, fém szíjjal, elemcsere szükséges, d: 19 mm 2994779
12267
450
0
18000
Watches
Andere Sammelgebiete
Niellós ezüst zsebóra aranyozott vadász jelenetes Remontoir. szép számlappal, működő állapotban 5 m 2898288
12268
450
0
5000
Watches
Andere Sammelgebiete
2 db Gundel étterem logójával díszített kvarc karóra (női, férfi), bőr szíjjal, jó állapotban, nincsenek kipróbálva, d: 24-33 mm 2990133
12269
450
0
3000
Watches
Andere Sammelgebiete
Zarja 17 köves + Ruhla Antimagnetic 17 köves női karóra, kopással, működnek 2990437
12270
450
0
3000
Watches
Andere Sammelgebiete
Samoa digitális karóra, műanyag szíjjal, működik, d: 5,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2990432
12271
450
0
3000
Watches
Andere Sammelgebiete
Lasika K-Sport digitális karóra, műanyag szíjjal, működik, d: 5,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2882346
12272
450
0
2000
Watches
Andere Sammelgebiete
Q&Q design női kvarc karóra, széles fém szíjjal, működik, 33x35 mm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse