12350.
450. Gelaufene Fernauktion
Uhren
26 000 HUF
68,97 EUR, 74,29 USD
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, kissé kopott számlap, működik, jelzett, d: 37 mm