12355.
450. Gelaufene Fernauktion
Uhren
120 000 HUF
318,30 EUR, 342,86 USD
Omega Tühler kézi felhúzós karóra acél tokkal, kissé sérült számlappal .Jelzett működik,. bőr szíjjal 33 mm