Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 556

Sz. Egyed Emma (1935-) 1995. A Soproni Sörgyár 100 éves Ag emlékérem, peremen SZG jelzéssel, műanyag tokban (35,69g/0.925/42,5mm) T:AU patina (eredetileg PP)
31466.

Sz. Egyed Emma (1935-) 1995. "A Soproni Sörgyár 100 éves" Ag emlékérem, peremen "SZG" jelzéssel, műanyag tokban (35,69g/0.925/42,5mm) T:AU patina (eredetileg PP)

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo ZE1
31467.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo ZE1

Rufpreis:
1 400 HUF
Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) +  Bognár György (1944-) 1987. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) + Nagy-Britannia 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot fém emlékérem kapszulában (38mm) + DN Mátyás templom egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag tokban (40mm) + Jordánia ~1968-1977. 100f Cu-Ni T:1,1-
31468.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) + Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" fém emlékérem kapszulában (38mm) + DN "Mátyás templom" egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag tokban (40mm) + Jordánia ~1968-1977. 100f Cu-Ni T:1,1-

Rufpreis:
2 000 HUF
Szabolcs Péter (1942-) 1985. MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse Ag és bronz emlékérem pár (41,47g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ZE3
31469.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és bronz emlékérem pár (41,47g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ZE3

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Szabolcs Péter (1942-) 1987. MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo ZE5
31470.

Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo ZE5

Rufpreis:
1 000 HUF
Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,90g/835/42,5mm) T:AU, AU (PP) ujjlenyomat Adamo NK3
31471.

Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,90g/835/42,5mm) T:AU, AU (PP) ujjlenyomat Adamo NK3

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Szabó Iván (1913-1998) 1972. Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX kétoldalas fém emlékplakett (90mm) T:AU
31472.

Szabó Iván (1913-1998) 1972. "Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX" kétoldalas fém emlékplakett (90mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Szabó László (1927-) ~1970. A centenárium évében - A VI. kerület lakossága érdekében végzett munkájáért - VI. Ker. Tanács / VI. Ker. bronz emlékérem, hátoldalon névre szóló gravírozással (116mm) T:1-,2
31473.

Szabó László (1927-) ~1970. "A centenárium évében - A VI. kerület lakossága érdekében végzett munkájáért - VI. Ker. Tanács / VI. Ker." bronz emlékérem, hátoldalon névre szóló gravírozással (116mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 600 HUF
Szabó Imrefia Béla (1952- ) DN Árpád-házi Szent Erzsébet rózsacsodája, egyoldalas Br plakett (98mm) T:1-
31474.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Szabó Imrefia Béla (1952- ) DN Dobos Krisztina Emlékérem / Pedagógusok a Kisiskoláért kétoldalas, öntött Br emlékérem (96mm) T:1-
31475.

Rufpreis:
8 000 HUF
Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda - MDLXXVII bronz emlékérem sérült tartóra ragasztva (40mm) T:AU / Hungary ~1920-1930. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda - MDLXXVII (Royal Hungarian University Press - 1627) bronze commemorative medal affixed to a damaged holder. Artist: Gergely Szántó (40mm) C:AU
31476.

Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda - MDLXXVII" bronz emlékérem sérült tartóra ragasztva (40mm) T:AU / Hungary ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda - MDLXXVII (Royal Hungarian University Press - 1627)" bronze commemorative medal affixed to a damaged holder. Artist: Gergely Szántó (40mm) C:AU

Rufpreis:
6 000 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) DN Petőfi Sándor / Emlékül a Magyar Honvédségtől kétoldalas Cu emlékérem eredeti tokban (38mm) T:UNC
31477.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Petőfi Sándor / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem eredeti tokban (38mm) T:UNC

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF