Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 556
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2993738
31226
450
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2824696
31227
450
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "M.É.E. Nógrád megyei szervezete - Hollókő / Sigillum Comitatus Newgradiensis" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (36,23g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP) 2993911
31228
450
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat Buják vára / Sigillum Comitatus Neogradiensis" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ST8
2993484
31229
450
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE - A falak ereje nem a kőben vagyon, hanem a védők lelkében" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo EG5
2993538
31230
450
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP28
2989523
31231
450
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "Gábor Áron 1814-1849 / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) dísztokban T:AU 2993475
31232
450
Numismatik
Bognár György (1944-) ~1990-2000. "Emlékül / Városi Jogú Nagyközségi Közös Tanács - Kunszentmiklós" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
2986174
31233
450
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "76. Küldött Közgyűlés Mosonmagyaróvár OMBKE" egyoldalas Br plakett (48x40mm) + DN "1892 OMBKE" ezüstözött fém jelvény (15mm) + Csath Béla: Zsigmondy Vilmos. Bp., 1988. A három együtt dísztokban. T:AU 2931828
31234
450
9500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,34g/0.925/42,5mm) T:PP
2814054
31235
450
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:2 patina 2829930
31236
450
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP 2993542
31237
450
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF