Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 556
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948943
31718
450
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "Gyógyító érme Harasztosi László parafenomén által kozmikus energiával feltöltve" aranyozott emlékérem. Szign. Várhelyi S. (30,5mm) T:UNC
2927225
31719
450
Numismatik
DN "Országos Vadászati Védegylet - 1881" egyoldalas, vert fém emlékzseton (23mm) (5db) T:UNC patina
2973816
31720
450
Numismatik
DN "Keresztelő" fém keresztény/katolikus vallási emlékmedál füllel, foglalatban (52mm) T:XF
2994526
31721
450
Numismatik
DN "Bartók Béla emlékérem" egyoldalas, ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban (60mm) T:AU
2994518
31722
450
Numismatik
DN "TIT (Tudományos Ismeretterjesztő Társulat) 1841" porcelán plakett dísztokban (82mm) T:AU
2828622
31723
450
Numismatik
DN "Építéstudományi Egyesület - Diplomadíj" egyoldalas aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1 (PP) kis karc 2927223
31724
450
Numismatik
DN "Országos Vadászati Védegylet - 1881" egyoldalas, vert fém emlékzseton (23mm) (5db) T:UNC patina 2765386
31725
450
Numismatik
DN "Magyar Tacskó Tenyésztők Egyesülete" bronz emlékérem füllel (33mm) T:1- patina 2986214
31726
450
Numismatik
DN "Arany János" egyoldalas öntött bronz emlékérem füllel, trikolor szalagon (79mm) T:XF 2993105
31727
450
Numismatik
DN "Gundel Károly 1883-1956 / A nemzetek sorsa attól függ, hogy miként táplálkoznak" kétoldalas, öntött bronz plakett (~100mm) T:AU kis patina 2993747
31728
450
Numismatik
2993570
31729
450
Numismatik
DN "Belügyminisztérium - A tudomány szolgálatáért" egyoldalas, jelzett Hollóházi porcelán plakett, eredeti dísztokban (138mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF