Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" bronz kétoldalas emlékérem (42mm) T:UNC
Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport - Badár Balázs fazekasmester" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
Fritz Mihály (1947-) 1986. "I. Tisza Kupa Tűzoltóverseny Szeged 1986.X. 2-4." bronz emlékérem kissé sérült műbőr tokban (60mm) + 1990. "Gróf Széchenyi Ödön Állami Tűzoltóverseny / I. Kupaverseny Szarvas 1990. június 28-30." kétoldalas bronz emlékérem, műbőr tokban (60mm) T:AU
Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" bronz és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,71g/0.835/42,5mm) T:AU, AU (PP) Adamo SG18
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) Adamo SF10 T:1,1- (PP)
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina
Adamo SF9