Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 556

Fritz Mihály (1947-) 1982. Zirc kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993 bronz kétoldalas emlékérem (42mm) T:UNC
31274.

Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" bronz kétoldalas emlékérem (42mm) T:UNC

Rufpreis:
2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1983. A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor Br emlékérem (42,5mm) T:1-
31275.

Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 600 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1983. MÉE Szeged / 800 éves Szeged kétoldalas, bronz emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1 Adamo SG8
31276.

Fritz Mihály (1947-) 1983. "MÉE Szeged / 800 éves Szeged" kétoldalas, bronz emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1 Adamo SG8

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1983. MÉE Szeged / 800 éves Szeged kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo SG8
31277.

Fritz Mihály (1947-) 1983. "MÉE Szeged / 800 éves Szeged" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo SG8

Rufpreis:
1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1984. MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport bronz emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1 Adamo KA1
31278.

Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" bronz emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1 Adamo KA1

Rufpreis:
800 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1984. MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo KA1
31279.

Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo KA1

Rufpreis:
1 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1984. 15 éves az Éremgyűjtők Csongrád megyei szervezete, Szeged 1984 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo SG10
31280.

Fritz Mihály (1947-) 1984. "15 éves az Éremgyűjtők Csongrád megyei szervezete, Szeged 1984" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG10

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport - Badár Balázs fazekasmester bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31281.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport - Badár Balázs fazekasmester" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1986. I. Tisza Kupa Tűzoltóverseny Szeged 1986.X. 2-4. bronz emlékérem kissé sérült műbőr tokban (60mm) + 1990. Gróf Széchenyi Ödön Állami Tűzoltóverseny / I. Kupaverseny Szarvas 1990. június 28-30. kétoldalas bronz emlékérem, műbőr tokban (60mm) T:AU
31282.

Fritz Mihály (1947-) 1986. "I. Tisza Kupa Tűzoltóverseny Szeged 1986.X. 2-4." bronz emlékérem kissé sérült műbőr tokban (60mm) + 1990. "Gróf Széchenyi Ödön Állami Tűzoltóverseny / I. Kupaverseny Szarvas 1990. június 28-30." kétoldalas bronz emlékérem, műbőr tokban (60mm) T:AU

Rufpreis:
4 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1987. MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója bronz és Ag emlékérem pár, peremen SZG jelzéssel (35,71g/0.835/42,5mm) T:AU, AU (PP) Adamo SG18
31283.

Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" bronz és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,71g/0.835/42,5mm) T:AU, AU (PP) Adamo SG18

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) Adamo SF10 T:1,1- (PP)
31284.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) Adamo SF10 T:1,1- (PP)

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo SF9
31285.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo SF9

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF