Waffen, Messer Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2822775
14410
450
240000
Weapons, knives
2820489
14411
450
60000
Weapons, knives
Antik Bulldog revolver, hatástalanított, tokkal / Antique Obsolete Calibre Plated .320 Bulldog Elvira Pocket Revolver 17 cm
2926579
14412
450
80000
Weapons, knives
cca 1900 Dísztőr, jelzés nélkül, korának megfelelő szép állapotban, h: 45 cm
2992019
14413
450
30000
Weapons, knives
Choora, afgán tőr, XIX. sz., berakásos csont markolattal, sérült bambusz hüvellyel, h: 30 cm / Choora, Afghan dagger, 19th century, with an inlaid bone handle and a damaged bamboo scabbard, length: 30 cm.
2873430
14414
450
28000
Weapons, knives
Replika pisztoly, antikolt, h: 22 cm
2873435
14415
450
28000
Weapons, knives
2884313
14416
450
15000
Weapons, knives
Zbrojovka cseh fegyvergyár kábító pisztoly állatokhoz. Eredeti dobozában 9mm-es vaktölténnyel
2990364
14417
450
Weapons, knives
1861M gyalogostiszti szablya gyakorló változat, fa markolattal, jelzés nélkül, rozsdás, h: 85 cm 2990376
14418
450
Weapons, knives
Antik vadásztőr. Faragott, díszített csont fogóval, mely kissé sérült. 75 cm 2937050
14419
450
30000
Weapons, knives
Vadászkés, vadásztőr. solingeni jelzett penge 23 cm fém berakásos nyél, bőr tokkal 23 cm
2993085
14420
450
Weapons, knives
Tramontina vadásztőr, javított, bőrtokban, h: 26 cm 2964293
14421
450
Weapons, knives
Disznó herélő kés. Jelzett 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF