31594.
450. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981 / Koordinációs Vállalkozó 31 sz. ÁÉV" bronz emlékplakett, hátlap sérült Szign.: BH(?) (77,5mm) T:XF patina