31537.
450. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
~1970-1980. "Kismotor- és Gépgyár / 35 éves Hűséges munkáért" aranyozott fém emlékérem kissé sérült tokban, beragasztott igazolvánnyal (60mm) T:AU