Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 15

Weiberherrschaft die Geschichte der körperlichen und der seelischen Erlebnisse des Julian Robinson nachmaligem Viscount Lady Wood. Leipzig, 1909, Privatdruck. 473. számozott példány. Kiadói szecessziós egészbőr kötés, kopottas állapotban.
19063.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
28,57
19064.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
Defoe, Daniel: Der erste und ällteste Robinson. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kötéstáblán foltok, egyébként jó állapotban.
19065.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Der Untergang des Abendlandes von Oswald Spengler I-II. München, 1920, C.H. Becksche Verlagsbuchhandlung. Kiadói félvászon kötés, szakadt gerinc, viseltes állapotban.
19066.

Der Untergang des Abendlandes von Oswald Spengler I-II. München, 1920, C.H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung. Kiadói félvászon kötés, szakadt gerinc, viseltes állapotban.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Carroll, Lewis: Alices adventures in Wonderland. London, 1932, Macmillan and Co. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, sérült lapok, viseltes állapotban.
19067.

Carroll, Lewis: Alice's adventures in Wonderland. London, 1932, Macmillan and Co. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, sérült lapok, viseltes állapotban.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. Stuttgart, 1868, Riegersche Verlagsbuchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19068.

Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. Stuttgart, 1868, Rieger'sche Verlagsbuchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
Thérése Philosophe. Erotische Kupferstiche aus fünf berühmten Büchern. Nachwort von Jacqus Duprilot. Dortmund, 1982, Harenberg. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19069.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
44 hungarian short stories. 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval.
19070.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
v. der Leyen, Friedrich: Die schönsten Mächen der Weltliteratur, die unsere Jugend kennen sollte. Berlin,1924, Verlag von Rich. Bong. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19071.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Damen Conversations Lexikon, 6 füzet: 1. Band 2. Heft, 1. Band 4. Heft, 2. Band 1. Heft, 3. Band 3&4. Heft, 4. Band 1&2. Heft, 5. Band 1&2. Heft. Leipzig, é.n. (cca 1840-1890), Fr. Volckmar. Német nyelven. Kiadói papírkötés, változó, többnyire sérült, foltos állapotban, részben felvágatlan.
19072.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Der See im Glase. Was muß ich wissen [...]. Leipzig, 1914, Verlag von Karl L. Scholl. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19073.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
19074.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF