1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Kolozsvári Grandpierre Emil: A lóvátett sárkány. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1963, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.