Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 161

18026.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
18027.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Russzkij Albom. Moszkva, 2002. Színes képekkel illusztrált folio. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban
18028.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Zsilinszky Mihály: Csongrádvármegye története II. rész. Bp., 1898, Csongrádvármegye Közönsége, (Wodianer-ny.), 2+334+2 p. Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, felvágatlan lapokkal.
18029.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,55
10,29
Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 23-24. köt.: Róma, Nápoly. Bp., 1938.,(Budapest Székesfőváros Házinyomdája), 36 p.+7 (5 kihajtható térkép, 2 vasúti térképvázlat) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18030.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,49
9,14
Breznay Imre: Eger a XVIII. században II. kötet: Eger, 1934, Egri Nyomda Rt., 336 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
18031.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Xantus Zoltán: 60 év a kegyelet szolgálatában. Levéltári-, könyvtári- és sajtóanyagok felhasználásával írta: - -. Bp., 1979., Fővárosi Temetkezési Intézet. A Fővárosi Temetkezési Intézetről szóló kiadvány, néhány fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
18032.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
Vámszer Géza, Szebeni: A csíkdelnei Szent János-templom. Különlenyomat a ,,Debreceni Szemle 1934. évi 8. számából. Debrecen, 1934, Városi-ny., 11+(1) p.+ 2 (kétoldalas) t. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
18033.

Vámszer Géza, Szebeni: A csíkdelnei Szent János-templom. Különlenyomat a ,,Debreceni Szemle" 1934. évi 8. számából. Debrecen, 1934, Városi-ny., 11+(1) p.+ 2 (kétoldalas) t. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
Pécsi útmutató. Szerk.: Dr. Török Gyula. Pécs, 1943, (Dunántúl-ny.), 198 p.+1 t. (kihajtható Pécs-térkép). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel.
18034.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
Genthon István - Nyilas-Kolb Jenő: Budapest Illustrated. 199 Pictures with a Supplement. Translated into English by (ford.:) F. G. Redward. Hungarian Towns and Landscapes II. Bp., [1937], Somló Béla. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, belül nagyrészt jó állapotban.
18035.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Hornyik János: Kecskemét város története, oklevéltárral. II. köt. 320 darab oklevéllel. Kecskeméten, 1861, Szerzői, (Szilády Károly-ny.), VI+2+512 p.+ Errata. Papírkötés, az eredeti borító részeit felhasználták az átkötéskor, a hátsó borítón ismertetővel, bélyegzéssel az elülső borítón, foltos lapokkal.
18036.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeáll.: Vargha Balázs. Bp., 1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelvű feliratokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18037.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF