Xantus Zoltán: 60 év a kegyelet szolgálatában. Levéltári-, könyvtári- és sajtóanyagok felhasználásával írta: - -. Bp., 1979., Fővárosi Temetkezési Intézet. A Fővárosi Temetkezési Intézetről szóló kiadvány, néhány fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Vámszer Géza, Szebeni: A csíkdelnei Szent János-templom. Különlenyomat a ,,Debreceni Szemle" 1934. évi 8. számából. Debrecen, 1934, Városi-ny., 11+(1) p.+ 2 (kétoldalas) t. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Pécsi útmutató. Szerk.: Dr. Török Gyula. Pécs, 1943, (Dunántúl-ny.), 198 p.+1 t. (kihajtható Pécs-térkép). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel.
Genthon István - Nyilas-Kolb Jenő: Budapest Illustrated. 199 Pictures with a Supplement. Translated into English by (ford.:) F. G. Redward. Hungarian Towns and Landscapes II. Bp., [1937], Somló Béla. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, belül nagyrészt jó állapotban.
Hornyik János: Kecskemét város története, oklevéltárral. II. köt. 320 darab oklevéllel. Kecskeméten, 1861, Szerzői, (Szilády Károly-ny.), VI+2+512 p.+ Errata. Papírkötés, az eredeti borító részeit felhasználták az átkötéskor, a hátsó borítón ismertetővel, bélyegzéssel az elülső borítón, foltos lapokkal.
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeáll.: Vargha Balázs. Bp., 1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelvű feliratokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.